Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stara Woda - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Świbinki

Świbinki(Stara Woda + 13 km)

35 000 zł1 436 m² 24,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna Z warunkami zabudowy świbinki, gm. Tuplice 1436 m do negocjacji Lokalizacja: świbinki, gmina Tuplice, powiat żarski, woj. lubuskie ID działki: 081109_2.0012.30/3 PINEZKA:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Miodowa

Bogaczów(Stara Woda + 16 km)

130 000 zł2 938 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 29 arów w miejscowości Bogaczów w gminie Nowogród Bobrzański. Dużym jej atutem jest położenie blisko lasu, z dala od zgiełku aut. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Jasień

Jasień(Stara Woda + 7 km)

105 000 zł10 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 205/11 o powierzchni 1 hektara położona w miejscowości Roztoki niedaleko Jasienia. Powiat Żarski. Działka płaska, lekko zalesiona samosiejkami. Po 3 granicach parceli obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Klępina

Klępina(Stara Woda + 17 km)

850 000 zł155 132 m² 5,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy Państwu, dużą powierzchnię ziemi rolnej - 15.5132 ha, w miejscowości Klępina, gm. Nowogród Bobrzański, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Drzonów

Drzonów(Stara Woda + 24 km)

373 500 zł24 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną położoną w Drzonowie, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną blisko Żar, o pow. 44 ary w cenie 229 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Niedaleko jej granicy jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł3 992 m² 160,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną, przestronną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 3992 m2 w cenie 640 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański(Stara Woda + 14 km)

370 000 zł6 037 m² 61,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w Nowogrodzie Bobrzańskim, vis a vis stacji paliw. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania terenu, gdzie została określona jako: teren sportowo - rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubsko

Lubsko(Stara Woda + 6 km)

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubsko, działkę pod zabudowę domków jednorodzinnych, cena 68 000 zł, sprzedam. Działka (działki) o powierzchni 1000 m2 (standard) w atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Lubska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Złotnik

Złotnik(Stara Woda + 17 km)

65 000 zł15 600 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Złotnik. Działka nr 611/7 o powierzchni 1,5641 ha - oznaczenie użytku rv,rvi cena do negocjacji. Zainteresowała Cię ta oferta? A może inna? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stara Woda

Stara Woda,lubuskie

235 000 zł4 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przylegająca do lasu. Woda, kanalizacja i prąd bezpośrednio przy działce. Dojazd do działki z dwóch stron drogą asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij